fbpx
Kontakt
Telefon: 537895132
E-mail: info@minogapalac.pl
Dodane 3 msc. temu
Lokalizacja

Lokalizacja

Kraków, małopolskie
Minoga 118, 32-046
 
Miejsce na twoją reklamę

Pałac Minoga, Rustykalne wesele Spichlerz , Ślub w plenerze

Firma

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 282
Wyświetlony: 70
Wygasa: 2021-11-24 14:32:16
W kategoriach: Sala Weselna
0.00 ( 0 głosów )

Opis

Przepiękne, neorenesansowe wnętrza tworzą wprost wymarzoną oprawę uroczystości weselnych. Zamek oferuje salę balową zapewniającą 140 miejsc siedzących przy gustownie udekorowanych stołach, a także mniejsze sale na kameralne przyjęcia. Zakochani są witani chlebem i solą, po czym mogą wznieść toast w reprezentacyjnym holu. Natomiast, gdy goście przekroczą próg sali balowej, zostają przeniesieni do zupełnie innego świata, pełnego barw, muzyki i zapachów, w którym mogą bawić się do białego rana.

Kompleks udostępnia cztery sale mieszczące się na parterze oraz dwie sale w kamiennych piwnicach. Każde wnętrze posiada swój unikatowy charakter, można zdecydować się na sale o eleganckim wystroju lub bardziej rustykalnym klimacie. Pałac Minoga posiada stylowy bar, duże okna z widokiem na ogród, doskonałe nagłośnienie oraz wielokolorowe oświetlenie. 

Doskonale dopasowana do potrzeb gości oferta weselna sprawia, że Młoda Para może zrealizować zarówno kameralne przyjęcie przy akompaniamencie muzyki klasycznej, jak i dużą imprezę taneczną w towarzystwie światła laserów. A wszystko to otacza duży, zielony kompleks tworzący romantyczną atmosferę.

Informacje dodatkowe

Typ Sali Dom Weselny, Sala Bankietowa, Dworek, Zamek, Plener, Namiot
Liczba gości 150
Wyposażenie Sali Klimatyzacja, Taras, Ogród

Ocena

Jakość
Cena
Kontakt z użytkownikiem

Moje pozostałe ogłoszenia