fbpx
Telefon: 515223898
E-mail: kontakt@magiczne-lustro.pl
Dodane 1 tydzień temu
Lokalizacja

Lokalizacja

Gdańsk, pomorskie
 
Miejsce na twoją reklamę

Promocja FIRST MINUTE Fotolustro Magiczne Lustro Trójmiasto złote i srebrne

Firma

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 291
Wyświetlony: 14
Wygasa: 2022-02-22 15:46:19
W kategoriach: Atrakcje Weselne
0.00 ( 0 głosów )

Opis

Magiczne Lustro to absolutna nowość na rynku! W odróżnieniu od fotobudki lustro gwarantuje najwyższą jakość zdjęć CAŁYCH POSTACI w pionie. Ponadto zachęca gości kolorowymi animacjami i poleceniami głosowymi do podchodzenia i robienia sobie zdjęć.

Urządzenie jest w pełni samoobsługowe. Wystarczy stanąć przed lustrem, włączyć odliczanie i pozować. Po wykonaniu zdjęcia można je dodatkowo podpisać, a następnie wydrukować i wysłać sobie na maila. Przez cały czas trwania usługi zapewniamy pomoc naszego animatora, który dostarczy Wam przeróżne gadżety, aby jeszcze bardziej rozkręcić imprezę oraz zadba o integrację zaproszonych Gości. Dodatkowo, specjalnie dla Waszych Gości udostępniamy ściankę, czerwony dywan i stylowe słupki odgradzające przestrzeń, w której uczestnicy wesela robią zdjęcia. I to wszystko w cenie wynajmu :)

Wolisz złotą ramę, czy srebrną? U nas masz możliwość wyboru, bo mamy 2 fotolustra: Magic Mirror Gold ze złotą ramą i złotymi słupkami oraz Magic Mirror Silver ze srebrną ramą i srebrnymi słupkami.

Wiedząc, jak bardzo wyjątkowy jest dzień ślubu, do każdej imprezy przygotowujemy się indywidualnie. Tło wydruku jest dopasowane tematycznie do motywu przewodniego wesela. Na każdym zdjęciu można umieścić zdjęcie Pary Młodej oraz datę ślubu, dzięki czemu ten wyjątkowy dzień na długo pozostanie w pamięci zaproszonych gości.

Po zakończonej zabawie pozostawimy po sobie ślad w postaci wspaniałej Księgi Gości. Album zapełniony będzie zabawnymi zdjęciami z Waszego wesela, które nieraz przypomną Wam o wyjątkowych chwilach. Goście będą mogli wklejać zdjęcia i dodawać swoją dedykację. Księga będzie gotowa od razu po zakończeniu pracy naszego Lustra.

Wydruki z fotolustra mogą mieć 2 formaty:
• klasyczne zdjęcie 10x15 (w tym 1-4 zdjęcia, podpis itp.),
• paski 5x15 (3-4 zdjęcia),
• ilość zdjęć: bez limitu.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

Informacje dodatkowe

Typ Atrakcji FotoBudka

Ocena

Jakość
Cena
Kontakt z użytkownikiem

Moje pozostałe ogłoszenia